1SDA054569R1 ABB T4H 320 BREAKING PART 3p F F

1SDA054569R1
Број на дел:1SDA054569R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA054569R1
Податоци:1SDA054569R1
Опис:T4H 320 BREAKING PART 3p F F
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA054569R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SDA054569R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

BREAKING PART TMAX T4H 320 FIXED THREE-POLE WITH FRONT TERMINALS
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA054569R1 Акции1SDA054569R1 Цена1SDA054569R1 Индустриска автоматизација
1SDA054569R1 Компоненти1SDA054569R1 ИнвентарДобавувач 1SDA054569R1
Нарачајте 1SDA054569R1 онлајнПрашање 1SDA054569R11SDA054569R1 Слика
{{слика1SDA054569R1 PDF1SDA054569R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA054569R1Купи 1SDA054569R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 7347
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA054568R1
1SDA054568R1

T4S 320 BREAKING PART 3p F F

1SDA054567R1
1SDA054567R1

T4N 320 BREAKING PART 3p F F

1SDA054566R1
1SDA054566R1

T4V 250 BREAKING PART 4p F F

1SDA054565R1
1SDA054565R1

T4L 250 BREAKING PART 4p F F

1SDA054564R1
1SDA054564R1

T4H 250 BREAKING PART 4p F F

1SDA054563R1
1SDA054563R1

T4S 250 BREAKING PART 4p F F

1SDA054561R1
1SDA054561R1

T4V 250 BREAKING PART 3p F F

1SDA054560R1
1SDA054560R1

T4L 250 BREAKING PART 3p F F

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top