1SDA054868R1 ABB SOR T4-T5-T6 480...500 Vac

1SDA054868R1
Број на дел:1SDA054868R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA054868R1
Податоци:1SDA054868R1
Опис:SOR T4-T5-T6 480...500 Vac
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA054868R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SDA054868R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

SHUNT OPENING RELEASE 480...525V AC (IEC) 480...500V AC (UL) T4-T5-T6
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA054868R1 Акции1SDA054868R1 Цена1SDA054868R1 Индустриска автоматизација
1SDA054868R1 Компоненти1SDA054868R1 ИнвентарДобавувач 1SDA054868R1
Нарачајте 1SDA054868R1 онлајнПрашање 1SDA054868R11SDA054868R1 Слика
{{слика1SDA054868R1 PDF1SDA054868R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA054868R1Купи 1SDA054868R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 5226
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA054867R1
1SDA054867R1

SOR T4-T5-T6 380...440 Vac

1SDA054866R1
1SDA054866R1

SOR T4-T5-T6 220..240 Vac - 220..250 Vdc

1SDA054865R1
1SDA054865R1

SOR T4-T5-T6 110..127 Vac - 110..125 Vdc

1SDA054864R1
1SDA054864R1

SOR T4-T5-T6 48...60 Vac/dc

1SDA054863R1
1SDA054863R1

SOR T4-T5-T6 24...30 Vac/dc

1SDA054861R1
1SDA054861R1

TC-FP T5 400/630 4p TER.COV.FIXED/P 2pcs

1SDA054859R1
1SDA054859R1

TC-FP T5 400/630 3p TER.COV.FIXED/P 2pcs

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top