1SDA062069R1 ABB SOR T7-T7M-X1 110...120Va.c./d.c.

1SDA062069R1
Број на дел:1SDA062069R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA062069R1
Податоци:1SDA062069R1
Опис:SOR T7-T7M-X1 110...120Va.c./d.c.
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA062069R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SDA062069R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

SHUNT OPENING RELEASE 110...120V AC-DC T7-T7M-X1
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA062069R1 Акции1SDA062069R1 Цена1SDA062069R1 Индустриска автоматизација
1SDA062069R1 Компоненти1SDA062069R1 ИнвентарДобавувач 1SDA062069R1
Нарачајте 1SDA062069R1 онлајнПрашање 1SDA062069R11SDA062069R1 Слика
{{слика1SDA062069R1 PDF1SDA062069R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA062069R1Купи 1SDA062069R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 4960
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA062068R1
1SDA062068R1

SOR T7-T7M-X1 60Va.c./d.c.

1SDA062067R1
1SDA062067R1

SOR T7-T7M-X1 48Va.c./d.c.

1SDA062066R1
1SDA062066R1

SOR T7-T7M-X1 30Va.c./d.c.

1SDA062065R1
1SDA062065R1

SOR T7-T7M-X1 24Va.c./d.c.

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top