1SDA075719R1 ABB TMF 50-500 4p F F XT4 4p UL/CSA

1SDA075719R1
Број на дел:1SDA075719R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA075719R1
Податоци:1SDA075719R1
Опис:TMF 50-500 4p F F XT4 4p UL/CSA
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA075719R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SDA075719R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

TMF 50-500 4p F F XT4 4p UL/CSA
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA075719R1 Акции1SDA075719R1 Цена1SDA075719R1 Индустриска автоматизација
1SDA075719R1 Компоненти1SDA075719R1 ИнвентарДобавувач 1SDA075719R1
Нарачајте 1SDA075719R1 онлајнПрашање 1SDA075719R11SDA075719R1 Слика
{{слика1SDA075719R1 PDF1SDA075719R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA075719R1Купи 1SDA075719R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 8492
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA075718R1
1SDA075718R1

TMF 40-400 4p F F XT4 4p UL/CSA

1SDA075717R1
1SDA075717R1

TMF 35-400 4p F F XT4 4p UL/CSA

1SDA075716R1
1SDA075716R1

TMF 30-400 4p F F XT4 4p UL/CSA

1SDA075715R1
1SDA075715R1

TMF 25-400 4p F F XT4 4p UL/CSA

1SDA075714R1
1SDA075714R1

TMA 250 1250..2500 3p F F XT4 3p UL/CSA

1SDA075713R1
1SDA075713R1

TMA 225 1125..2250 3p F F XT4 3p UL/CSA

1SDA075712R1
1SDA075712R1

TMA 200 1000..2000 3p F F XT4 3p UL/CSA

1SDA075711R1
1SDA075711R1

TMA 175 875..1750 3p F F XT4 3p UL/CSA

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top