1SDA079644R1 ABB E4.2S-A/MS 2500 4p WMP

1SDA079644R1
Број на дел:1SDA079644R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA079644R1
Податоци:1SDA079644R1
Опис:E4.2S-A/MS 2500 4p WMP
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA079644R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SDA079644R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

MOVING PART FOR C.BREAKER SWITCH-DISCONNECTOR SACE EMAX2 E4.2S-A/MS 2500 UL FOUR-POLE
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA079644R1 Акции1SDA079644R1 Цена1SDA079644R1 Индустриска автоматизација
1SDA079644R1 Компоненти1SDA079644R1 ИнвентарДобавувач 1SDA079644R1
Нарачајте 1SDA079644R1 онлајнПрашање 1SDA079644R11SDA079644R1 Слика
{{слика1SDA079644R1 PDF1SDA079644R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA079644R1Купи 1SDA079644R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 9872
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA079635R1
1SDA079635R1

E4.2V-A/MS 3200 3p WMP

1SDA079634R1
1SDA079634R1

E4.2V-A/MS 2500 3p WMP

1SDA079629R1
1SDA079629R1

E4.2S-A/MS 3200 3p WMP

1SDA079628R1
1SDA079628R1

E4.2S-A/MS 2500 3p WMP

1SDA079619R1
1SDA079619R1

E4.2V-A/MS 3200 4p F HR

1SDA079618R1
1SDA079618R1

E4.2V-A/MS 2500 4p F HR

1SDA079613R1
1SDA079613R1

E4.2S-A/MS 3200 4p F HR

1SDA079612R1
1SDA079612R1

E4.2S-A/MS 2500 4p F HR

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top