1SDA100086R1
Број на дел:1SDA100086R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA100086R1
Податоци:1SDA100086R1
Опис:
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA100086R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен

ABB 1SDA100086R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA100086R1 Акции1SDA100086R1 Цена1SDA100086R1 Индустриска автоматизација
1SDA100086R1 Компоненти1SDA100086R1 ИнвентарДобавувач 1SDA100086R1
Нарачајте 1SDA100086R1 онлајнПрашање 1SDA100086R11SDA100086R1 Слика
{{слика1SDA100086R1 PDF1SDA100086R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA100086R1Купи 1SDA100086R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 6118
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA100085R1
1SDA100085R1

XT2H 160 Ekip Dip LIG In=10A 4p F F

1SDA100074R1
1SDA100074R1

XT2H 160 Ekip Dip LIG In=160A 3p F F

1SDA100073R1
1SDA100073R1

XT2H 160 Ekip Dip LIG In=100A 3p F F

1SDA100071R1
1SDA100071R1

XT2H 160 Ekip Dip LIG In=25A 3p F F

1SDA100070R1
1SDA100070R1

XT2H 160 Ekip Dip LIG In=10A 3p F F

1SDA100059R1
1SDA100059R1

XT2S 160 Ekip Dip LIG In=160A 4p F F

1SDA100058R1
1SDA100058R1

XT2S 160 Ekip Dip LIG In=100A 4p F F

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top