3KX7131-2AF00 Siemens

3KX7131-2AF00
Број на дел:3KX7131-2AF00
Бренд:Siemens
PLCDigi NO:PLC-3KX7131-2AF00
Податоци:3KX7131-2AF00
Опис:
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 3KX7131-2AF00
Бренд Siemens
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

Siemens 3KX7131-2AF00 технички спецификации, атрибути, параметри.

 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

3KX7131-2AF00 Акции3KX7131-2AF00 Цена3KX7131-2AF00 Индустриска автоматизација
3KX7131-2AF00 Компоненти3KX7131-2AF00 ИнвентарДобавувач 3KX7131-2AF00
Нарачајте 3KX7131-2AF00 онлајнПрашање 3KX7131-2AF003KX7131-2AF00 Слика
{{слика3KX7131-2AF00 PDF3KX7131-2AF00 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 3KX7131-2AF00Купи 3KX7131-2AF00Производител Siemens
ДостапноВнатрешна залиха • 8894
$5.32
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

3KX7131-5CA00
3KX7131-5CA00

Cache B AU of the GR5 1600-2000A

3KX7131-5CB00
3KX7131-5CB00

Cache B EN of the GR5 1600-2000A

3KX7131-8AA00
3KX7131-8AA00

Terminal covers 3 poles for 3K- 718 size

3KX7131-8AA01
3KX7131-8AA01

CALOTTA INF. 3KA71 Sz. 5

3KX7131-8AF01
3KX7131-8AF01

TERMINAL COVERS 3 POLES FOR

3KX7131-8BA00
3KX7131-8BA00

Terminal covers 4 poles for 3K- 718 size

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top