3NW7252 Siemens

3NW7252
Број на дел:3NW7252
Бренд:Siemens
PLCDigi NO:PLC-3NW7252
Податоци:3NW7252
Опис:SENTRON, cylindrical fuse holder, 22x58 mm, 1P+N, In: 100 A, Un AC: 690 V, LED signal detector
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 3NW7252
Бренд Siemens
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

Siemens 3NW7252 технички спецификации, атрибути, параметри.

 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

3NW7252 Акции3NW7252 Цена3NW7252 Индустриска автоматизација
3NW7252 Компоненти3NW7252 ИнвентарДобавувач 3NW7252
Нарачајте 3NW7252 онлајнПрашање 3NW72523NW7252 Слика
{{слика3NW7252 PDF3NW7252 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 3NW7252Купи 3NW7252Производител Siemens
ДостапноВнатрешна залиха • 11449
$56.46
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

3NW7262
3NW7262

SENTRON, cylindrical fuse holder, 22x58 mm, 3P+N, In: 100 A, Un AC: 690 V, LED signal detector

3NW7313
3NW7313

SENTRON, cylindrical fuse holder, 8x32 mm, 1-pole, In: 20 A, Un AC: 400 V

3NW7314
3NW7314

SENTRON, cylindrical fuse holder, 8x32 mm, 1-pole, In: 20 A, Un AC: 400 V, LED signal detector

3NW7323
3NW7323

SENTRON, cylindrical fuse holder, 8x32 mm, 2-pole, In: 20 A, Un AC: 400 V

3NW7324
3NW7324

SENTRON, cylindrical fuse holder, 8x32 mm, 2-pole, In: 20 A, Un AC: 400 V, LED signal detector

3NW7333
3NW7333

SENTRON, cylindrical fuse holder, 8x32 mm, 3-pole, In: 20 A, Un AC: 400 V

3NW7334
3NW7334

SENTRON, cylindrical fuse holder, 8x32 mm, 3-pole, In: 20 A, Un AC: 400 V, LED signal detector

3NW7353
3NW7353

SENTRON, cylindrical fuse holder, 8x32 mm, 1P+N, In: 20 A, Un AC: 400 V

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top