3RW5226-3AC04 Siemens

3RW5226-3AC04
Број на дел:3RW5226-3AC04
Бренд:Siemens
PLCDigi NO:PLC-3RW5226-3AC04
Податоци:3RW5226-3AC04
Опис:SIRIUS soft starter 200-480 V 77 A, 24 V AC/DC spring-type terminals Analog output
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 3RW5226-3AC04
Бренд Siemens
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

Siemens 3RW5226-3AC04 технички спецификации, атрибути, параметри.

 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

3RW5226-3AC04 Акции3RW5226-3AC04 Цена3RW5226-3AC04 Индустриска автоматизација
3RW5226-3AC04 Компоненти3RW5226-3AC04 ИнвентарДобавувач 3RW5226-3AC04
Нарачајте 3RW5226-3AC04 онлајнПрашање 3RW5226-3AC043RW5226-3AC04 Слика
{{слика3RW5226-3AC04 PDF3RW5226-3AC04 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 3RW5226-3AC04Купи 3RW5226-3AC04Производител Siemens
ДостапноВнатрешна залиха • 11908
$1520.49
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

3RW5226-3AC05
3RW5226-3AC05

SIRIUS soft starter 200-600 V 77 A, 24 V AC/DC spring-type terminals Analog output

3RW5226-3AC14
3RW5226-3AC14

SIRIUS soft starter 200-480 V 77 A, 110-250 V AC spring-type terminals Analog output

3RW5226-3AC15
3RW5226-3AC15

SIRIUS soft starter 200-600 V 77 A, 110-250 V AC spring-type terminals Analog output

3RW5226-3TC04
3RW5226-3TC04

SIRIUS soft starter 200-480 V 77 A, 24 V AC/DC spring-type terminals Thermistor input

3RW5226-3TC05
3RW5226-3TC05

SIRIUS soft starter 200-600 V 77 A, 24 V AC/DC spring-type terminals Thermistor input

3RW5226-3TC14
3RW5226-3TC14

SIRIUS soft starter 200-480 V 77 A, 110-250 V AC spring-type terminals Thermistor input

3RW5226-3TC15
3RW5226-3TC15

SIRIUS soft starter 200-600 V 77 A, 110-250 V AC spring-type terminals Thermistor input

3RW5227-1AC04
3RW5227-1AC04

SIRIUS soft starter 200-480 V 93 A, 24 V AC/DC Screw terminals Analog output

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top