5SU1654-6KK25 Siemens

5SU1654-6KK25
Број на дел:5SU1654-6KK25
Бренд:Siemens
PLCDigi NO:PLC-5SU1654-6KK25
Податоци:5SU1654-6KK25
Опис:RCBO, 10 kA, 1P+N, type A, 300 mA, B char., In: 25 A, Un AC: 230 V
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 5SU1654-6KK25
Бренд Siemens
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

Siemens 5SU1654-6KK25 технички спецификации, атрибути, параметри.

 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

5SU1654-6KK25 Акции5SU1654-6KK25 Цена5SU1654-6KK25 Индустриска автоматизација
5SU1654-6KK25 Компоненти5SU1654-6KK25 ИнвентарДобавувач 5SU1654-6KK25
Нарачајте 5SU1654-6KK25 онлајнПрашање 5SU1654-6KK255SU1654-6KK25 Слика
{{слика5SU1654-6KK25 PDF5SU1654-6KK25 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 5SU1654-6KK25Купи 5SU1654-6KK25Производител Siemens
ДостапноВнатрешна залиха • 6098
$134.03
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

5SU1654-6KK32
5SU1654-6KK32

RCBO, 10 kA, 1P+N, type A, 300 mA, B char., In: 32 A, Un AC: 230 V

5SU1654-6KK40
5SU1654-6KK40

RCBO, 10 kA, 1P+N, type A, 300 mA, B char., In: 40 A, Un AC: 230 V

5SU1654-7KK06
5SU1654-7KK06

RCBO, 10 kA, 1P+N, type A, 300 mA, C-Char, In: 6 A, Un AC: 230 V

5SU1654-7KK10
5SU1654-7KK10

RCBO, 10 kA, 1P+N, type A, 300 mA, C-Char, In: 10 A, Un AC: 230 V

5SU1654-7KK13
5SU1654-7KK13

RCBO, 10 kA, 1P+N, type A, 300 mA, C-Char, In: 13 A, Un AC: 230 V

5SU1654-7KK16
5SU1654-7KK16

RCBO, 10 kA, 1P+N, type A, 300 mA, C-Char, In: 16 A, Un AC: 230 V

5SU1654-7KK20
5SU1654-7KK20

RCBO, 10 kA, 1P+N, type A, 300 mA, C-Char, In: 20 A, Un AC: 230 V

5SU1654-7KK25
5SU1654-7KK25

RCBO, 10 kA, 1P+N, type A, 300 mA, C-Char, In: 25 A, Un AC: 230 V

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top