5SV1316-4KK10 Siemens

5SV1316-4KK10
Број на дел:5SV1316-4KK10
Бренд:Siemens
PLCDigi NO:PLC-5SV1316-4KK10
Податоци:5SV1316-4KK10
Опис:RCBO compact 1P+N 6 kA type F 30 mA C10
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 5SV1316-4KK10
Бренд Siemens
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

Siemens 5SV1316-4KK10 технички спецификации, атрибути, параметри.

 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

5SV1316-4KK10 Акции5SV1316-4KK10 Цена5SV1316-4KK10 Индустриска автоматизација
5SV1316-4KK10 Компоненти5SV1316-4KK10 ИнвентарДобавувач 5SV1316-4KK10
Нарачајте 5SV1316-4KK10 онлајнПрашање 5SV1316-4KK105SV1316-4KK10 Слика
{{слика5SV1316-4KK10 PDF5SV1316-4KK10 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 5SV1316-4KK10Купи 5SV1316-4KK10Производител Siemens
ДостапноВнатрешна залиха • 6304
$128.69
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

5SV1316-4KK13
5SV1316-4KK13

RCBO compact 1P+N 6 kA type F 30 mA C13

5SV1316-6LK06
5SV1316-6LK06

RCBO compact 1P+N 6 kA type A(G) 30 mA B6

5SV1316-6LK10
5SV1316-6LK10

RCBO compact 1P+N 6 kA type A(G) 30 mA B10

5SV1316-6LK13
5SV1316-6LK13

RCBO compact 1P+N 6 kA type A(G) 30 mA B13

5SV1316-6LK16
5SV1316-6LK16

RCBO compact 1P+N 6 kA type A(G) 30 mA B16

5SV1316-7LK06
5SV1316-7LK06

RCBO compact 1P+N 6 kA type A(G) 30 mA C6

5SV1316-7LK10
5SV1316-7LK10

RCBO compact 1P+N 6 kA type A(G) 30 mA C10

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top