Ние сме PLCDigi

Вашиот партнер за автоматизација, каде било во светот!

За нас

Since its establishment in 2006, PLCDIGI has been building a simple-convenient and trusted solution in the field of automation. Provide customers high-quality and convenient services for the automation industry.

PLCDIGI is an authorized distributor with over 180,000 inventory, almost covering the automation field. After a long period of accumulation, we also share inventory with manufacturers and distributors to achieve price advantages, and quickly share resources to help you carry out your projects.

PLCDigi
business negotiations

PLCDIGI not only provides high-quality online procurement services in the field of automation, but also provides thoughtful technical assistance and consulting services to help customers choose the most suitable products for themselves.

You can purchase and consult e-commerce of electrical, electronic material and components for industrial automation online through PLCDIGI.

Малку Броеви

80

Зборувани јазици

180,000+

Производи на залиха

6000+

Задоволни клиенти

200+

Земјите опслужени

Зошто PLCDigi

Посветени експерти
Техничари специјализирани за индустриска автоматизација
Добро обучен тим за повеќејазична поддршка
Лесно достапно преку телефон, онлајн разговор и е-пошта
Производи тешко да се најдат? Нашата работа!
Брзо пребарување на производи
Брзи поправки
Секојдневни експресни пратки низ целиот свет
Поддршка пред и после продажба
Брзи одговори и цитати
Помош од 12 часа на ден
Техничка помош во реално време
paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top