1SAM150000R1004
Број на дел:1SAM150000R1004
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SAM150000R1004
Податоци:1SAM150000R1004
Опис:
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SAM150000R1004
Бренд ABB
Животен циклус Активен

ABB 1SAM150000R1004 технички спецификации, атрибути, параметри.

 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SAM150000R1004 Акции1SAM150000R1004 Цена1SAM150000R1004 Индустриска автоматизација
1SAM150000R1004 Компоненти1SAM150000R1004 ИнвентарДобавувач 1SAM150000R1004
Нарачајте 1SAM150000R1004 онлајнПрашање 1SAM150000R10041SAM150000R1004 Слика
{{слика1SAM150000R1004 PDF1SAM150000R1004 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SAM150000R1004Купи 1SAM150000R1004Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 10567
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SVR427034R0000
1SVR427034R0000

CP-E 24/5.0 Power supply

2TLA076310R1200
2TLA076310R1200

Safety mat ASK-1T, cast-in ramp edge trim, 1000mm x 1500mm

2TLA076310R1100
2TLA076310R1100

Safety mat ASK-1T, cast-in ramp edge trim, 1000mm x 1000mm

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top