1SBV001108R1823 ABB IPM2R

1SBV001108R1823
Број на дел:1SBV001108R1823
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SBV001108R1823
Податоци:1SBV001108R1823
Опис:IPM2R Foot Switch
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SBV001108R1823
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SBV001108R1823 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

IPM2R is a Mini Foot Switch with light grey base and red ABS cover. The pedal movement is free and the switch is equipped with 1 soft cable entry and 1 N.O or N.C contact.
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SBV001108R1823 Акции1SBV001108R1823 Цена1SBV001108R1823 Индустриска автоматизација
1SBV001108R1823 Компоненти1SBV001108R1823 ИнвентарДобавувач 1SBV001108R1823
Нарачајте 1SBV001108R1823 онлајнПрашање 1SBV001108R18231SBV001108R1823 Слика
{{слика1SBV001108R1823 PDF1SBV001108R1823 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SBV001108R1823Купи 1SBV001108R1823Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 10385
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SBE122111R0620
1SBE122111R0620

EN20-20N-06 Installation Contactor

1SBE122111R0120
1SBE122111R0120

EN20-20N-01 Installation Contactor

1SBE121111R1420
1SBE121111R1420

ESB20-20N-14 Installation Contactor

1SBE121111R1411
1SBE121111R1411

ESB20-11N-14 Installation Contactor

1SBE121111R1402
1SBE121111R1402

ESB20-02N-14 Installation Contactor

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top