1SCA103570R1001 ABB OTM800E3CM230C

1SCA103570R1001
Број на дел:1SCA103570R1001
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SCA103570R1001
Податоци:1SCA103570R1001
Опис:Change-over switch, motor operation, I-O-II -operation, open transition
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SCA103570R1001
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SCA103570R1001 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

Including a handle for manual operation, bolt kit with nut and washers for all terminals and male connectors for control circuits. Include a storage clip for the handle and spare fuses.
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SCA103570R1001 Акции1SCA103570R1001 Цена1SCA103570R1001 Индустриска автоматизација
1SCA103570R1001 Компоненти1SCA103570R1001 ИнвентарДобавувач 1SCA103570R1001
Нарачајте 1SCA103570R1001 онлајнПрашање 1SCA103570R10011SCA103570R1001 Слика
{{слика1SCA103570R1001 PDF1SCA103570R1001 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SCA103570R1001Купи 1SCA103570R1001Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 8659
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SCA103567R1001
1SCA103567R1001

Change-over switch, motor operation, I-O-II -operation, open transition

1SCA103309R1001
1SCA103309R1001

Manual change-over switch, I-O-II -operation, open transition

1SCA103302R1001
1SCA103302R1001

Manual change-over switch, I-O-II -operation, open transition

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top