1SCA108347R1001 ABB OT30F4N2

1SCA108347R1001
Број на дел:1SCA108347R1001
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SCA108347R1001
Податоци:1SCA108347R1001
Опис:Front operated switch-disconnector
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SCA108347R1001
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SCA108347R1001 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

4-pole, front operated, base mounted, DIN-rail mountable switch-diconnector / non-fusible diconnect switch with front protected clamp terminals, handle and shaft are not included
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SCA108347R1001 Акции1SCA108347R1001 Цена1SCA108347R1001 Индустриска автоматизација
1SCA108347R1001 Компоненти1SCA108347R1001 ИнвентарДобавувач 1SCA108347R1001
Нарачајте 1SCA108347R1001 онлајнПрашање 1SCA108347R10011SCA108347R1001 Слика
{{слика1SCA108347R1001 PDF1SCA108347R1001 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SCA108347R1001Купи 1SCA108347R1001Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 8875
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SCA107941R1001
1SCA107941R1001

Terminal shrouds. Snap-on mounting, grey plastic. Short type. IP3X

1SCA107940R1001
1SCA107940R1001

Terminal shrouds. Snap-on mounting, grey plastic. Short type. IP3X

1SCA107939R1001
1SCA107939R1001

Terminal shrouds. Snap-on mounting, grey plastic. Short type. IP3X

1SCA107938R1001
1SCA107938R1001

Terminal shrouds. Snap-on mounting, grey plastic. Short type. IP3X

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top