1SDA054194R1 ABB T4S 250 TMA 125-1250 3p F F

1SDA054194R1
Број на дел:1SDA054194R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA054194R1
Податоци:1SDA054194R1
Опис:T4S 250 TMA 125-1250 3p F F
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA054194R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SDA054194R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

C.BREAKER TMAX T4S 250 FIXED THREE-POLE WITH FRONT TERMINALS AND THERMOMAGNETIC RELEASE TMA R 125 I3=625...1250 A
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA054194R1 Акции1SDA054194R1 Цена1SDA054194R1 Индустриска автоматизација
1SDA054194R1 Компоненти1SDA054194R1 ИнвентарДобавувач 1SDA054194R1
Нарачајте 1SDA054194R1 онлајнПрашање 1SDA054194R11SDA054194R1 Слика
{{слика1SDA054194R1 PDF1SDA054194R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA054194R1Купи 1SDA054194R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 5121
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA054193R1
1SDA054193R1

T4S 250 TMA 100-1000 3p F F

1SDA054192R1
1SDA054192R1

T4S 250 TMA 80-800 3p F F

1SDA054191R1
1SDA054191R1

T4S 250 TMD 50-500 3p F F

1SDA054190R1
1SDA054190R1

T4S 250 TMD 32-320 3p F F

1SDA054189R1
1SDA054189R1

T4S 250 TMD 20-320 3p F F

1SDA054156R1
1SDA054156R1

T4V 320 PR222DS/P-LSIG In=320 4p F F

1SDA054155R1
1SDA054155R1

T4V 320 PR222DS/P-LSI In=320 4p F F

1SDA054154R1
1SDA054154R1

T4V 320 PR221DS-I In=320 4p F F

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top