1SDA054698R1 ABB PR222DS/P-LSIG In400 T5 3p

1SDA054698R1
Број на дел:1SDA054698R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA054698R1
Податоци:1SDA054698R1
Опис:PR222DS/P-LSIG In=400 T5 3p
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA054698R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SDA054698R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

SOLID-STATE RELEASE THREE-POLE IN AC PR222DS/P-LSIG R 400 T5
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA054698R1 Акции1SDA054698R1 Цена1SDA054698R1 Индустриска автоматизација
1SDA054698R1 Компоненти1SDA054698R1 ИнвентарДобавувач 1SDA054698R1
Нарачајте 1SDA054698R1 онлајнПрашање 1SDA054698R11SDA054698R1 Слика
{{слика1SDA054698R1 PDF1SDA054698R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA054698R1Купи 1SDA054698R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 8799
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA054697R1
1SDA054697R1

PR222DS/P-LSIG In=320 T5 3p

1SDA054696R1
1SDA054696R1

PR222DS/P-LSI In=400 T5 3p

1SDA054695R1
1SDA054695R1

PR222DS/P-LSI In=320 T5 3p

1SDA054694R1
1SDA054694R1

PR221DS-I In=400 T5 3p

1SDA054693R1
1SDA054693R1

PR221DS-I In=320 T5 3p

1SDA054692R1
1SDA054692R1

PR221DS-LS/I In=400 T5 3p

1SDA054691R1
1SDA054691R1

PR221DS-LS/I In=320 T5 3p

1SDA054690R1
1SDA054690R1

Ekip M-LRIU In=200 T4 3p

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top