1SDA055050R1 ABB AUX-SA T4-T5 1S51 NO FOR PR221-222-222MP

1SDA055050R1
Број на дел:1SDA055050R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA055050R1
Податоци:1SDA055050R1
Опис:AUX-SA T4-T5 1S51 NO FOR PR221-222-222MP
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA055050R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SDA055050R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

1 CHANGEOVER OPEN FOR TRIPPED INDICATION SA PR221-222-222MP T4-T5
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA055050R1 Акции1SDA055050R1 Цена1SDA055050R1 Индустриска автоматизација
1SDA055050R1 Компоненти1SDA055050R1 ИнвентарДобавувач 1SDA055050R1
Нарачајте 1SDA055050R1 онлајнПрашање 1SDA055050R11SDA055050R1 Слика
{{слика1SDA055050R1 PDF1SDA055050R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA055050R1Купи 1SDA055050R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 11684
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA055049R1
1SDA055049R1

KIT AuxV T4-T5 4pcs x KIT F

1SDA055048R1
1SDA055048R1

KIT AuxV T4-T5 3pcs x KIT F

1SDA055047R1
1SDA055047R1

KIT AuxV T4 4pcs x KIT FC Cu

1SDA055046R1
1SDA055046R1

KIT AuxV T4 3pcs x KIT FC Cu

1SDA055043R1
1SDA055043R1

Order code: 1SDA055043R1 - ADJUSTABLE REAR TERMINALS 8pcs T5

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top