1SDA059460R1 ABB T5N400 MCP-UL/CSA PR221DS-I In300 3p FF

1SDA059460R1
Број на дел:1SDA059460R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA059460R1
Податоци:1SDA059460R1
Опис:T5N400 MCP-UL/CSA PR221DS-I In=300 3p FF
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA059460R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SDA059460R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

C.BREAKER TMAX T5N 400 MCP UL/CSA FIXED THREE-POLE WITH FRONT TERMINALS AND MAGNETIC RELEASE IN AC PR221DS-I Iu 300 A
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA059460R1 Акции1SDA059460R1 Цена1SDA059460R1 Индустриска автоматизација
1SDA059460R1 Компоненти1SDA059460R1 ИнвентарДобавувач 1SDA059460R1
Нарачајте 1SDA059460R1 онлајнПрашање 1SDA059460R11SDA059460R1 Слика
{{слика1SDA059460R1 PDF1SDA059460R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA059460R1Купи 1SDA059460R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 11923
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA058544R1
1SDA058544R1

PR222DS/P-LSI In=300 T5 4p UL

1SDA058542R1
1SDA058542R1

PR222DS/P-LSI In=300 T5 3p UL

1SDA058541R1
1SDA058541R1

PR221DS-LS/I In=300 T5 3p UL

1SDA058536R1
1SDA058536R1

TMA 150-750...1500 T4 3p UL

1SDA058531R1
1SDA058531R1

BLOCK FOR KIT R T4 1pcs

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top