1SDA060363R1 ABB PR221DS-LS/I In800 T6 800 3p

1SDA060363R1
Број на дел:1SDA060363R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA060363R1
Податоци:1SDA060363R1
Опис:PR221DS-LS/I In=800 T6 800 3p
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA060363R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SDA060363R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

SOLID-STATE RELEASE THREE-POLE IN AC PR221DS-LS/I R 800 T6 800
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA060363R1 Акции1SDA060363R1 Цена1SDA060363R1 Индустриска автоматизација
1SDA060363R1 Компоненти1SDA060363R1 ИнвентарДобавувач 1SDA060363R1
Нарачајте 1SDA060363R1 онлајнПрашање 1SDA060363R11SDA060363R1 Слика
{{слика1SDA060363R1 PDF1SDA060363R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA060363R1Купи 1SDA060363R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 5085
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA060362R1
1SDA060362R1

PR222DS/PD-LSIG In=630 T6 630 4p

1SDA060361R1
1SDA060361R1

PR222DS/PD-LSI In=630 T6 630 4p

1SDA060360R1
1SDA060360R1

PR222DS/P-LSIG In=630 T6 630 4p

1SDA060359R1
1SDA060359R1

PR222DS/P-LSI In=630 T6 630 4p

1SDA060358R1
1SDA060358R1

PR221DS-I In=630 T6 630 4p

1SDA060357R1
1SDA060357R1

PR221DS-LS/I In=630 T6 630 4p

1SDA060356R1
1SDA060356R1

PR222DS/PD-LSIG In=630 T6 630 3p

1SDA060355R1
1SDA060355R1

PR222DS/PD-LSI In=630 T6 630 3p

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top