1SDA061691R1 ABB T6S 800 UL/CSA PR221DS-LS/I 800 3p F F

1SDA061691R1
Број на дел:1SDA061691R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA061691R1
Податоци:1SDA061691R1
Опис:T6S 800 UL/CSA PR221DS-LS/I 800 3p F F
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA061691R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SDA061691R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

C.BREAKER TMAX T6S 800 UL/CSA FIXED THREE-POLE WITH FRONT TERMINALS AND SOLID-STATE RELEASE IN AC PR221DS-LS/I R 800
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA061691R1 Акции1SDA061691R1 Цена1SDA061691R1 Индустриска автоматизација
1SDA061691R1 Компоненти1SDA061691R1 ИнвентарДобавувач 1SDA061691R1
Нарачајте 1SDA061691R1 онлајнПрашање 1SDA061691R11SDA061691R1 Слика
{{слика1SDA061691R1 PDF1SDA061691R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA061691R1Купи 1SDA061691R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 11608
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA061690R1
1SDA061690R1

T6N 800 UL/CSA PR222DS/P-LSIG 800 4p F F

1SDA061689R1
1SDA061689R1

T6N 800 UL/CSA PR222DS/P-LSI 800 4p F F

1SDA061688R1
1SDA061688R1

T6N 800 UL/CSA PR221DS-LS/I 800 4p F F

1SDA061687R1
1SDA061687R1

T6N 800 UL/CSA PR222DS/P-LSIG 800 3p F F

1SDA061686R1
1SDA061686R1

T6N 800 UL/CSA PR222DS/P-LSI 800 3p F F

1SDA061685R1
1SDA061685R1

T6N 800 UL/CSA PR221DS-LS/I 800 3p F F

1SDA061683R1
1SDA061683R1

T6L 800 UL/CSA PR222DS/P-LSIG 600 3p F F

1SDA061682R1
1SDA061682R1

T6L 800 UL/CSA PR222DS/P-LSI 600 3p F F

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top