1SDA062765R1 ABB T7S 1000 PR332/P LI In1000A 4p F F M

1SDA062765R1
Број на дел:1SDA062765R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA062765R1
Податоци:1SDA062765R1
Опис:T7S 1000 PR332/P LI In=1000A 4p F F M
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA062765R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SDA062765R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

C.BREAKER TMAX T7S 1000 FIXED FOUR-POLE WITH FRONT TERMINALS AND STORED ENERGY OPERATING MECHANISM AND SOLID-STATE RELEASE IN AC PR332/P-LI R 1000
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA062765R1 Акции1SDA062765R1 Цена1SDA062765R1 Индустриска автоматизација
1SDA062765R1 Компоненти1SDA062765R1 ИнвентарДобавувач 1SDA062765R1
Нарачајте 1SDA062765R1 онлајнПрашање 1SDA062765R11SDA062765R1 Слика
{{слика1SDA062765R1 PDF1SDA062765R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA062765R1Купи 1SDA062765R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 11843
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA062764R1
1SDA062764R1

T7S 1000 PR331/P LSIG In=1000A 4p F F M

1SDA062763R1
1SDA062763R1

T7S 1000 PR232/P LSI In=1000A 4p F F M

1SDA062762R1
1SDA062762R1

T7S 1000 PR231/P LS/I In=1000A 4p F F M

1SDA062761R1
1SDA062761R1

T7S 1000 PR231/P I In=1000A 4p F F M

1SDA062760R1
1SDA062760R1

T7S 1000 PR332/P LSIRc In=1000A 3p F F M

1SDA062759R1
1SDA062759R1

T7S 1000 PR332/P LSIG In=1000A 3p F F M

1SDA062758R1
1SDA062758R1

T7S 1000 PR332/P LSI In=1000A 3p F F M

1SDA062757R1
1SDA062757R1

T7S 1000 PR332/P LI In=1000A 3p F F M

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top