1SDA063071R1 ABB T7L 1600 PR332/P LSIG In1600A 4p F F

1SDA063071R1
Број на дел:1SDA063071R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA063071R1
Податоци:1SDA063071R1
Опис:T7L 1600 PR332/P LSIG In=1600A 4p F F
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA063071R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SDA063071R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

C.BREAKER TMAX T7L 1600 FIXED FOUR-POLE WITH FRONT TERMINALS AND LEVER OPERATING MECHANISM AND SOLID-STATE RELEASE IN AC PR332/P-LSIG R 1600
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA063071R1 Акции1SDA063071R1 Цена1SDA063071R1 Индустриска автоматизација
1SDA063071R1 Компоненти1SDA063071R1 ИнвентарДобавувач 1SDA063071R1
Нарачајте 1SDA063071R1 онлајнПрашање 1SDA063071R11SDA063071R1 Слика
{{слика1SDA063071R1 PDF1SDA063071R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA063071R1Купи 1SDA063071R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 5661
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA063070R1
1SDA063070R1

T7L 1600 PR332/P LSI In=1600A 4p F F

1SDA063069R1
1SDA063069R1

T7L 1600 PR332/P LI In=1600A 4p F F

1SDA063068R1
1SDA063068R1

T7L 1600 PR331/P LSIG In=1600A 4p F F

1SDA063067R1
1SDA063067R1

T7L 1600 PR232/P LSI In=1600A 4p F F

1SDA063066R1
1SDA063066R1

T7L 1600 PR231/P LS/I In=1600A 4p F F

1SDA063065R1
1SDA063065R1

T7L 1600 PR231/P I In=1600A 4p F F

1SDA063064R1
1SDA063064R1

T7L 1600 PR332/P LSIRc In=1600A 3p F F

1SDA063063R1
1SDA063063R1

T7L 1600 PR332/P LSIG In=1600A 3p F F

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top