1SDA064915R1 ABB T7H 1200 UL PR332/P LSIG In1200A 4p FF M

1SDA064915R1
Број на дел:1SDA064915R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA064915R1
Податоци:1SDA064915R1
Опис:T7H 1200 UL PR332/P LSIG In1200A 4p FF M
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA064915R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SDA064915R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

C.BREAKER TMAX T7H 1200 UL/CSA FIXED FOUR-POLE WITH FRONT TERMINALS AND STORED ENERGY OPERATING MECHANISM AND SOLID-STATE RELEASE IN AC PR332/P-LSIG R 1200
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA064915R1 Акции1SDA064915R1 Цена1SDA064915R1 Индустриска автоматизација
1SDA064915R1 Компоненти1SDA064915R1 ИнвентарДобавувач 1SDA064915R1
Нарачајте 1SDA064915R1 онлајнПрашање 1SDA064915R11SDA064915R1 Слика
{{слика1SDA064915R1 PDF1SDA064915R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA064915R1Купи 1SDA064915R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 3810
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA064911R1
1SDA064911R1

T7H 1200 UL PR232/P LSI In1200A 4p FF M

1SDA064910R1
1SDA064910R1

T7H 1200 UL PR231/P LS/I In1200A 4p FF M

1SDA064909R1
1SDA064909R1

T7H 1200 UL PR332/P LSIG In1200A 3p FF M

1SDA064908R1
1SDA064908R1

T7H 1200 UL PR332/P LSI In1200A 3p FF M

1SDA064906R1
1SDA064906R1

T7H 1200 UL PR331/P LSIG In1200A 3p FF M

1SDA064905R1
1SDA064905R1

T7H 1200 UL PR232/P LSI In1200A 3p FF M

1SDA064904R1
1SDA064904R1

T7H 1200 UL PR231/P LS/I In1200A 3p FF M

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top