1SDA065856R1 ABB T8V 1600 UL PR331/P LSI In1600A 3p F F

1SDA065856R1
Број на дел:1SDA065856R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA065856R1
Податоци:1SDA065856R1
Опис:T8V 1600 UL PR331/P LSI In=1600A 3p F F
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA065856R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SDA065856R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

C.BREAKER TMAX T8V 1600 UL/CSA FIXED THREE-POLE WITH FRONT TERMINALS AND SOLID-STATE RELEASE IN AC PR331/P-LSI R 1600
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA065856R1 Акции1SDA065856R1 Цена1SDA065856R1 Индустриска автоматизација
1SDA065856R1 Компоненти1SDA065856R1 ИнвентарДобавувач 1SDA065856R1
Нарачајте 1SDA065856R1 онлајнПрашање 1SDA065856R11SDA065856R1 Слика
{{слика1SDA065856R1 PDF1SDA065856R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA065856R1Купи 1SDA065856R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 11382
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA065845R1
1SDA065845R1

CURR.SENS.NE.EXT In=1000...3200A T8

1SDA065820R1
1SDA065820R1

4 OP/CL AUX.CONT.V<24V x PR332 T8

1SDA065819R1
1SDA065819R1

4 OP/CL AUX.CONT.x PR332 T8

1SDA065809R1
1SDA065809R1

IP44 PROTECTION x LEV.OPER.MECH.T4-T5

1SDA065807R1
1SDA065807R1

ADAPTER x BUS-BARS 60mm T5 520 3p F

1SDA065806R1
1SDA065806R1

ADAPTER x BUS-BARS 60mm T5 400 3p P

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top