1SDA066410R1 ABB CONNECT. PLUG-SOCK. SWITC. 6PIN XT1..XT5

1SDA066410R1
Број на дел:1SDA066410R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA066410R1
Податоци:1SDA066410R1
Опис:CONNECT. PLUG-SOCK. SWITC. 6PIN XT1..XT5
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA066410R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SDA066410R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

CONNECTORS PLUG-SOCKET SWITCHBOARD 6PIN XT1..XT5
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA066410R1 Акции1SDA066410R1 Цена1SDA066410R1 Индустриска автоматизација
1SDA066410R1 Компоненти1SDA066410R1 ИнвентарДобавувач 1SDA066410R1
Нарачајте 1SDA066410R1 онлајнПрашање 1SDA066410R11SDA066410R1 Слика
{{слика1SDA066410R1 PDF1SDA066410R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA066410R1Купи 1SDA066410R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 11957
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA066409R1
1SDA066409R1

CONNECT. PLUG-SOCK. SWITC. 3PIN XT1..XT5

1SDA066408R1
1SDA066408R1

UVR-C XT2-XT4 W 480-525 Vac

1SDA066407R1
1SDA066407R1

UVR-C XT2-XT4 W 380-440 Vac

1SDA066406R1
1SDA066406R1

UVR-C XT2-XT4 W 220-240Vac-220-250Vdc

1SDA066403R1
1SDA066403R1

UVR-C XT2-XT4 W 24-30 Vac/dc

1SDA066401R1
1SDA066401R1

UVR-C XT1..XT4 F/P 480-525 Vac

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top