1SDA067134R1 ABB KIT DIN50022 XT1+RC Sel 200 PLATE DIN

1SDA067134R1
Број на дел:1SDA067134R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA067134R1
Податоци:1SDA067134R1
Опис:KIT DIN50022 XT1+RC Sel 200 PLATE DIN
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA067134R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SDA067134R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

BRACKET FOR DIN 50022 PROFILE MOUNTING WITH RESIDUAL CURRENT RELEASE RC SEL 200 FOR MOD. 200mm XT1 IV
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA067134R1 Акции1SDA067134R1 Цена1SDA067134R1 Индустриска автоматизација
1SDA067134R1 Компоненти1SDA067134R1 ИнвентарДобавувач 1SDA067134R1
Нарачајте 1SDA067134R1 онлајнПрашање 1SDA067134R11SDA067134R1 Слика
{{слика1SDA067134R1 PDF1SDA067134R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA067134R1Купи 1SDA067134R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 10533
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA067132R1
1SDA067132R1

RC B Type x XT3 4 p F

1SDA067130R1
1SDA067130R1

RC Sel HV 85...690Vac XT3 4p F

1SDA067129R1
1SDA067129R1

RC Inst HV 85...690Vac XT3 4p F

1SDA067128R1
1SDA067128R1

RC Sel HV 85...690Vac XT3 3p F

1SDA067127R1
1SDA067127R1

RC Inst HV 85...690Vac XT3 3p F

1SDA067125R1
1SDA067125R1

RC Sel HV 85...690Vac XT1 4p F

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top