1SDA067622R1 ABB XT2H 160 TMA 80-800 4p F F

1SDA067622R1
Број на дел:1SDA067622R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA067622R1
Податоци:1SDA067622R1
Опис:XT2H 160 TMA 80-800 4p F F
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA067622R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SDA067622R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

C.BREAKER TMAX XT2H 160 FIXED FOUR-POLE WITH FRONT TERMINALS AND THERMOMAGNETIC RELEASE TMA R 80 I3=400...800 A
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA067622R1 Акции1SDA067622R1 Цена1SDA067622R1 Индустриска автоматизација
1SDA067622R1 Компоненти1SDA067622R1 ИнвентарДобавувач 1SDA067622R1
Нарачајте 1SDA067622R1 онлајнПрашање 1SDA067622R11SDA067622R1 Слика
{{слика1SDA067622R1 PDF1SDA067622R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA067622R1Купи 1SDA067622R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 4754
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA067621R1
1SDA067621R1

XT2H 160 TMA 63-630 4p F F

1SDA067620R1
1SDA067620R1

XT2H 160 TMA 50-500 4p F F

1SDA067619R1
1SDA067619R1

XT2H 160 TMA 40-400 4p F F

1SDA067618R1
1SDA067618R1

XT2H 160 TMD 32-320 4p F F

1SDA067617R1
1SDA067617R1

XT2H 160 TMD 25-300 4p F F

1SDA067616R1
1SDA067616R1

XT2H 160 TMD 20-300 4p F F

1SDA067615R1
1SDA067615R1

XT2H 160 TMD 16-300 4p F F

1SDA067614R1
1SDA067614R1

XT2H 160 TMD 12,5-125 4p F F

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top