1SDA067655R1 ABB XT2L 160 TMD 6,3-63 4p F F

1SDA067655R1
Број на дел:1SDA067655R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA067655R1
Податоци:1SDA067655R1
Опис:XT2L 160 TMD 6,3-63 4p F F
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA067655R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SDA067655R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

C.BREAKER TMAX XT2L 160 FIXED FOUR-POLE WITH FRONT TERMINALS AND THERMOMAGNETIC RELEASE TMD R 6,3-63 A
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA067655R1 Акции1SDA067655R1 Цена1SDA067655R1 Индустриска автоматизација
1SDA067655R1 Компоненти1SDA067655R1 ИнвентарДобавувач 1SDA067655R1
Нарачајте 1SDA067655R1 онлајнПрашање 1SDA067655R11SDA067655R1 Слика
{{слика1SDA067655R1 PDF1SDA067655R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA067655R1Купи 1SDA067655R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 4033
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA067654R1
1SDA067654R1

XT2L 160 TMD 5-50 4p F F

1SDA067653R1
1SDA067653R1

XT2L 160 TMD 4-40 4p F F

1SDA067652R1
1SDA067652R1

XT2L 160 TMD 3,2-32 4p F F

1SDA067650R1
1SDA067650R1

XT2L 160 TMD 2-20 4p F F

1SDA067649R1
1SDA067649R1

XT2L 160 TMD 1,6-16 4p F F

1SDA067648R1
1SDA067648R1

XT2L 160 TMA 160-1600 3p F F

1SDA067647R1
1SDA067647R1

XT2L 160 TMA 125-1250 3p F F

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top