1SDA068337R1 ABB XT4H 160 TMA 50-500 3p F F

1SDA068337R1
Број на дел:1SDA068337R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA068337R1
Податоци:1SDA068337R1
Опис:XT4H 160 TMA 50-500 3p F F
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA068337R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SDA068337R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

C.BREAKER TMAX XT4H 160 FIXED THREE-POLE WITH FRONT TERMINALS AND THERMOMAGNETIC RELEASE TMA R 50 I3=250...500 A
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA068337R1 Акции1SDA068337R1 Цена1SDA068337R1 Индустриска автоматизација
1SDA068337R1 Компоненти1SDA068337R1 ИнвентарДобавувач 1SDA068337R1
Нарачајте 1SDA068337R1 онлајнПрашање 1SDA068337R11SDA068337R1 Слика
{{слика1SDA068337R1 PDF1SDA068337R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA068337R1Купи 1SDA068337R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 8499
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA068336R1
1SDA068336R1

XT4H 160 TMA 40-400 3p F F

1SDA068335R1
1SDA068335R1

XT4H 160 TMD 32-320 3p F F

1SDA068334R1
1SDA068334R1

XT4H 160 TMD 25-300 3p F F

1SDA068333R1
1SDA068333R1

XT4H 160 TMD 20-300 3p F F

1SDA068332R1
1SDA068332R1

XT4H 160 TMD 16-300 3p F F

1SDA068331R1
1SDA068331R1

XT4S 250 TMA 250-2500 4p F F InN=100%

1SDA068330R1
1SDA068330R1

XT4S 250 TMA 225-2250 4p F F InN=100%

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top