1SDA068561R1 ABB XT4L 160 Ekip LSI In40A 3p F F

1SDA068561R1
Број на дел:1SDA068561R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA068561R1
Податоци:1SDA068561R1
Опис:XT4L 160 Ekip LSI In=40A 3p F F
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA068561R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SDA068561R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

C.BREAKER TMAX XT4L 160 FIXED THREE-POLE WITH FRONT TERMINALS AND SOLID-STATE RELEASE IN AC EKIP-LSI R 40 A
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA068561R1 Акции1SDA068561R1 Цена1SDA068561R1 Индустриска автоматизација
1SDA068561R1 Компоненти1SDA068561R1 ИнвентарДобавувач 1SDA068561R1
Нарачајте 1SDA068561R1 онлајнПрашање 1SDA068561R11SDA068561R1 Слика
{{слика1SDA068561R1 PDF1SDA068561R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA068561R1Купи 1SDA068561R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 5004
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA068560R1
1SDA068560R1

XT4L 250 Ekip I In=250A 3p F F

1SDA068559R1
1SDA068559R1

XT4L 160 Ekip I In=160A 3p F F

1SDA068558R1
1SDA068558R1

XT4L 160 Ekip I In=100A 3p F F

1SDA068557R1
1SDA068557R1

XT4L 160 Ekip I In=63A 3p F F

1SDA068556R1
1SDA068556R1

XT4L 160 Ekip I In=40A 3p F F

1SDA068555R1
1SDA068555R1

XT4L 250 Ekip LS/I In=250A 3p F F

1SDA068554R1
1SDA068554R1

XT4L 160 Ekip LS/I In=160A 3p F F

1SDA068553R1
1SDA068553R1

XT4L 160 Ekip LS/I In=100A 3p F F

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top