1SDA069419R1 ABB T6V 630 PR222DS/P-LSI In630 3p F F

1SDA069419R1
Број на дел:1SDA069419R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA069419R1
Податоци:1SDA069419R1
Опис:T6V 630 PR222DS/P-LSI In=630 3p F F
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA069419R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SDA069419R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

C.BREAKER TMAX T6V 630 FIXED THREE-POLE WITH FRONT TERMINALS AND SOLID-STATE RELEASE IN AC PR222DS/P-LSI R 630
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA069419R1 Акции1SDA069419R1 Цена1SDA069419R1 Индустриска автоматизација
1SDA069419R1 Компоненти1SDA069419R1 ИнвентарДобавувач 1SDA069419R1
Нарачајте 1SDA069419R1 онлајнПрашање 1SDA069419R11SDA069419R1 Слика
{{слика1SDA069419R1 PDF1SDA069419R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA069419R1Купи 1SDA069419R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 3086
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA069418R1
1SDA069418R1

T6V 630 PR221DS-I In=630 3p F F

1SDA069417R1
1SDA069417R1

T6V 630 PR221DS-LS/I In=630 3p F F

1SDA069416R1
1SDA069416R1

T6V 630 TMA 630-6300 4p F F InN=100%In

1SDA069415R1
1SDA069415R1

T6V 630 TMA 630-6300 4p F F

1SDA069414R1
1SDA069414R1

T6V 630 TMA 630-6300 3p F F

1SDA069390R1
1SDA069390R1

RCQ020/P 110-690Vac/110-125Vdc NO TOR

1SDA069182R1
1SDA069182R1

RHL XT1..XT4 KEY LOCK RONIS SEVER. OP/CL

1SDA069144R1
1SDA069144R1

TA NEUTRO EXT 160A XT2

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top