1SDA069612R1 ABB XT4S 160 Ekip E-LSIG In63A 3p F F

1SDA069612R1
Број на дел:1SDA069612R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA069612R1
Податоци:1SDA069612R1
Опис:XT4S 160 Ekip E-LSIG In=63A 3p F F
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA069612R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SDA069612R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

C.BREAKER TMAX XT4S 160 FIXED THREE-POLE WITH FRONT TERMINALS AND SOLID-STATE RELEASE IN AC EKIP-E-LSIG R 63 A
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA069612R1 Акции1SDA069612R1 Цена1SDA069612R1 Индустриска автоматизација
1SDA069612R1 Компоненти1SDA069612R1 ИнвентарДобавувач 1SDA069612R1
Нарачајте 1SDA069612R1 онлајнПрашање 1SDA069612R11SDA069612R1 Слика
{{слика1SDA069612R1 PDF1SDA069612R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA069612R1Купи 1SDA069612R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 7899
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA069611R1
1SDA069611R1

XT4S 160 Ekip E-LSIG In=40A 3p F F

1SDA069610R1
1SDA069610R1

XT4N 250 Ekip E-LSIG In=250A 4p F F

1SDA069609R1
1SDA069609R1

XT4N 160 Ekip E-LSIG In=160A 4p F F

1SDA069608R1
1SDA069608R1

XT4N 160 Ekip E-LSIG In=100A 4p F F

1SDA069607R1
1SDA069607R1

XT4N 160 Ekip E-LSIG In=63A 4p F F

1SDA069606R1
1SDA069606R1

XT4N 160 Ekip E-LSIG In=40A 4p F F

1SDA069605R1
1SDA069605R1

XT4N 250 Ekip E-LSIG In=250A 3p F F

1SDA069604R1
1SDA069604R1

XT4N 160 Ekip E-LSIG In=160A 3p F F

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top