1SDA070117R1 ABB XT2N 160 TMD 16-300 3p F F 50°C

1SDA070117R1
Број на дел:1SDA070117R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA070117R1
Податоци:1SDA070117R1
Опис:
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA070117R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен

ABB 1SDA070117R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA070117R1 Акции1SDA070117R1 Цена1SDA070117R1 Индустриска автоматизација
1SDA070117R1 Компоненти1SDA070117R1 ИнвентарДобавувач 1SDA070117R1
Нарачајте 1SDA070117R1 онлајнПрашање 1SDA070117R11SDA070117R1 Слика
{{слика1SDA070117R1 PDF1SDA070117R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA070117R1Купи 1SDA070117R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 10588
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA070116R1
1SDA070116R1

XT1N 160 TMD 150-1500 4pFF InN=100% 50°C

1SDA070115R1
1SDA070115R1

XT1N 160 TMD 125-1250 4pFF InN=100% 50°C

1SDA070114R1
1SDA070114R1

XT1N 160 TMD 100-1000 4p F F 50°C

1SDA070113R1
1SDA070113R1

XT1N 160 TMD 80-800 4p F F 50°C

1SDA070112R1
1SDA070112R1

XT1N 160 TMD 63-630 4p F F 50°C

1SDA070111R1
1SDA070111R1

XT1N 160 TMD 50-500 4p F F 50°C

1SDA070110R1
1SDA070110R1

XT1N 160 TMD 40-450 4p F F 50°C

1SDA070109R1
1SDA070109R1

XT1N 160 TMD 32-450 4p F F 50°C

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top