1SDA070949R1
Број на дел:1SDA070949R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA070949R1
Податоци:1SDA070949R1
Опис:
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA070949R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен

ABB 1SDA070949R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA070949R1 Акции1SDA070949R1 Цена1SDA070949R1 Индустриска автоматизација
1SDA070949R1 Компоненти1SDA070949R1 ИнвентарДобавувач 1SDA070949R1
Нарачајте 1SDA070949R1 онлајнПрашање 1SDA070949R11SDA070949R1 Слика
{{слика1SDA070949R1 PDF1SDA070949R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA070949R1Купи 1SDA070949R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 7230
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA070948R1
1SDA070948R1

E2.2H 1000 Ekip Hi-Touch LSI 3p F HR

1SDA070947R1
1SDA070947R1

E2.2H 1000 Ekip G Touch LSIG 3p F HR

1SDA070946R1
1SDA070946R1

E2.2H 1000 Ekip Touch LSIG 3p F HR

1SDA070945R1
1SDA070945R1

E2.2H 1000 Ekip Touch LSI 3p F HR

1SDA070944R1
1SDA070944R1

E2.2H 1000 Ekip Touch LI 3p F HR

1SDA070943R1
1SDA070943R1

E2.2H 1000 Ekip Dip LSIG 3p F HR

1SDA070942R1
1SDA070942R1

E2.2H 1000 Ekip Dip LSI 3p F HR

1SDA070941R1
1SDA070941R1

E2.2H 1000 Ekip Dip LI 3p F HR

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top