1SDA071313R1
Број на дел:1SDA071313R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA071313R1
Податоци:1SDA071313R1
Опис:
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA071313R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен

ABB 1SDA071313R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA071313R1 Акции1SDA071313R1 Цена1SDA071313R1 Индустриска автоматизација
1SDA071313R1 Компоненти1SDA071313R1 ИнвентарДобавувач 1SDA071313R1
Нарачајте 1SDA071313R1 онлајнПрашање 1SDA071313R11SDA071313R1 Слика
{{слика1SDA071313R1 PDF1SDA071313R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA071313R1Купи 1SDA071313R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 4195
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA071312R1
1SDA071312R1

E6.2X 6300 Ekip Dip LSI 3p F HR

1SDA071311R1
1SDA071311R1

E6.2X 6300 Ekip Dip LI 3p F HR

1SDA071310R1
1SDA071310R1

E6.2V 6300 Ekip G Hi-Touch LSIG 3p F HR

1SDA071309R1
1SDA071309R1

E6.2V 6300 Ekip Hi-Touch LSIG 3p F HR

1SDA071307R1
1SDA071307R1

E6.2V 6300 Ekip G Touch LSIG 3p F HR

1SDA071306R1
1SDA071306R1

E6.2V 6300 Ekip Touch LSIG 3p F HR

1SDA071305R1
1SDA071305R1

E6.2V 6300 Ekip Touch LSI 3p F HR

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top