1SDA071603R1 ABB E2.2H 1250 Ekip Dip LSIG 4p F HR

1SDA071603R1
Број на дел:1SDA071603R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA071603R1
Податоци:1SDA071603R1
Опис:E2.2H 1250 Ekip Dip LSIG 4p F HR
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA071603R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SDA071603R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

C.BREAKER SACE EMAX2 E2.2H 1250 FIXED FOUR-POLE WITH TERMINALS REAR HORIZONTAL AND SOLID-STATE RELEASE IN AC EKIP/DIP-LSIG R 1250 FITTED WITH: 4 AUXILIARY CONTACT AND C.BREAKER IN POSITION OPEN-CLOSED
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA071603R1 Акции1SDA071603R1 Цена1SDA071603R1 Индустриска автоматизација
1SDA071603R1 Компоненти1SDA071603R1 ИнвентарДобавувач 1SDA071603R1
Нарачајте 1SDA071603R1 онлајнПрашање 1SDA071603R11SDA071603R1 Слика
{{слика1SDA071603R1 PDF1SDA071603R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA071603R1Купи 1SDA071603R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 3423
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA071602R1
1SDA071602R1

E2.2H 1250 Ekip Dip LSI 4p F HR

1SDA071601R1
1SDA071601R1

E2.2H 1250 Ekip Dip LI 4p F HR

1SDA071600R1
1SDA071600R1

E2.2S 1250 Ekip G Hi-Touch LSIG 4p F HR

1SDA071599R1
1SDA071599R1

E2.2S 1250 Ekip Hi-Touch LSIG 4p F HR

1SDA071598R1
1SDA071598R1

E2.2S 1250 Ekip Hi-Touch LSI 4p F HR

1SDA071597R1
1SDA071597R1

E2.2S 1250 Ekip G Touch LSIG 4p F HR

1SDA071596R1
1SDA071596R1

E2.2S 1250 Ekip Touch LSIG 4p F HR

1SDA071595R1
1SDA071595R1

E2.2S 1250 Ekip Touch LSI 4p F HR

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top