1SDA071650R1 ABB E2.2H 1600 Ekip G Hi-Touch LSIG 4p F HR

1SDA071650R1
Број на дел:1SDA071650R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA071650R1
Податоци:1SDA071650R1
Опис:E2.2H 1600 Ekip G Hi-Touch LSIG 4p F HR
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA071650R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SDA071650R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

C.BREAKER SACE EMAX2 E2.2H 1600 FIXED FOUR-POLE WITH TERMINALS REAR HORIZONTAL AND SOLID-STATE RELEASE IN AC EKIP/G/HI-TOUCH-LSIG R 1600 FITTED WITH: 4 AUXILIARY CONTACT AND C.BREAKER IN POSITION OPEN-CLOSED
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA071650R1 Акции1SDA071650R1 Цена1SDA071650R1 Индустриска автоматизација
1SDA071650R1 Компоненти1SDA071650R1 ИнвентарДобавувач 1SDA071650R1
Нарачајте 1SDA071650R1 онлајнПрашање 1SDA071650R11SDA071650R1 Слика
{{слика1SDA071650R1 PDF1SDA071650R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA071650R1Купи 1SDA071650R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 6258
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA071649R1
1SDA071649R1

E2.2H 1600 Ekip Hi-Touch LSIG 4p F HR

1SDA071648R1
1SDA071648R1

E2.2H 1600 Ekip Hi-Touch LSI 4p F HR

1SDA071647R1
1SDA071647R1

E2.2H 1600 Ekip G Touch LSIG 4p F HR

1SDA071646R1
1SDA071646R1

E2.2H 1600 Ekip Touch LSIG 4p F HR

1SDA071645R1
1SDA071645R1

E2.2H 1600 Ekip Touch LSI 4p F HR

1SDA071644R1
1SDA071644R1

E2.2H 1600 Ekip Touch LI 4p F HR

1SDA071643R1
1SDA071643R1

E2.2H 1600 Ekip Dip LSIG 4p F HR

1SDA071642R1
1SDA071642R1

E2.2H 1600 Ekip Dip LSI 4p F HR

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top