1SDA071713R1 ABB E2.2H 2500 Ekip Dip LSIG 4p F HR

1SDA071713R1
Број на дел:1SDA071713R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA071713R1
Податоци:1SDA071713R1
Опис:E2.2H 2500 Ekip Dip LSIG 4p F HR
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA071713R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен

ABB 1SDA071713R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA071713R1 Акции1SDA071713R1 Цена1SDA071713R1 Индустриска автоматизација
1SDA071713R1 Компоненти1SDA071713R1 ИнвентарДобавувач 1SDA071713R1
Нарачајте 1SDA071713R1 онлајнПрашање 1SDA071713R11SDA071713R1 Слика
{{слика1SDA071713R1 PDF1SDA071713R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA071713R1Купи 1SDA071713R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 8046
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA071712R1
1SDA071712R1

E2.2H 2500 Ekip Dip LSI 4p F HR

1SDA071711R1
1SDA071711R1

E2.2H 2500 Ekip Dip LI 4p F HR

1SDA071710R1
1SDA071710R1

E2.2S 2500 Ekip G Hi-Touch LSIG 4p F HR

1SDA071709R1
1SDA071709R1

E2.2S 2500 Ekip Hi-Touch LSIG 4p F HR

1SDA071708R1
1SDA071708R1

E2.2S 2500 Ekip Hi-Touch LSI 4p F HR

1SDA071707R1
1SDA071707R1

E2.2S 2500 Ekip G Touch LSIG 4p F HR

1SDA071706R1
1SDA071706R1

E2.2S 2500 Ekip Touch LSIG 4p F HR

1SDA071705R1
1SDA071705R1

E2.2S 2500 Ekip Touch LSI 4p F HR

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top