1SDA071879R1 ABB E6.2V 4000 Ekip Hi-Touch LSIG 4p F HR

1SDA071879R1
Број на дел:1SDA071879R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA071879R1
Податоци:1SDA071879R1
Опис:E6.2V 4000 Ekip Hi-Touch LSIG 4p F HR
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA071879R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SDA071879R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

C.BREAKER SACE EMAX2 E6.2V 4000 FIXED FOUR-POLE WITH TERMINALS REAR HORIZONTAL AND SOLID-STATE RELEASE IN AC EKIP/HI-TOUCH-LSIG R 4000 FITTED WITH: 4 AUXILIARY CONTACT AND C.BREAKER IN POSITION OPEN-CLOSED
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA071879R1 Акции1SDA071879R1 Цена1SDA071879R1 Индустриска автоматизација
1SDA071879R1 Компоненти1SDA071879R1 ИнвентарДобавувач 1SDA071879R1
Нарачајте 1SDA071879R1 онлајнПрашање 1SDA071879R11SDA071879R1 Слика
{{слика1SDA071879R1 PDF1SDA071879R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA071879R1Купи 1SDA071879R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 5272
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA071878R1
1SDA071878R1

E6.2V 4000 Ekip Hi-Touch LSI 4p F HR

1SDA071877R1
1SDA071877R1

E6.2V 4000 Ekip G Touch LSIG 4p F HR

1SDA071876R1
1SDA071876R1

E6.2V 4000 Ekip Touch LSIG 4p F HR

1SDA071875R1
1SDA071875R1

E6.2V 4000 Ekip Touch LSI 4p F HR

1SDA071874R1
1SDA071874R1

E6.2V 4000 Ekip Touch LI 4p F HR

1SDA071873R1
1SDA071873R1

E6.2V 4000 Ekip Dip LSIG 4p F HR

1SDA071872R1
1SDA071872R1

E6.2V 4000 Ekip Dip LSI 4p F HR

1SDA071871R1
1SDA071871R1

E6.2V 4000 Ekip Dip LI 4p F HR

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top