1SDA073154R1 ABB E4.2V 3200 Ekip Touch LI 4p WMP

1SDA073154R1
Број на дел:1SDA073154R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA073154R1
Податоци:1SDA073154R1
Опис:E4.2V 3200 Ekip Touch LI 4p WMP
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA073154R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен

ABB 1SDA073154R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA073154R1 Акции1SDA073154R1 Цена1SDA073154R1 Индустриска автоматизација
1SDA073154R1 Компоненти1SDA073154R1 ИнвентарДобавувач 1SDA073154R1
Нарачајте 1SDA073154R1 онлајнПрашање 1SDA073154R11SDA073154R1 Слика
{{слика1SDA073154R1 PDF1SDA073154R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA073154R1Купи 1SDA073154R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 5007
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA073152R1
1SDA073152R1

E4.2V 3200 Ekip Dip LSI 4p WMP

1SDA073150R1
1SDA073150R1

E4.2H 3200 Ekip G Hi-Touch LSIG 4p WMP

1SDA073149R1
1SDA073149R1

E4.2H 3200 Ekip Hi-Touch LSIG 4p WMP

1SDA073148R1
1SDA073148R1

E4.2H 3200 Ekip Hi-Touch LSI 4p WMP

1SDA073147R1
1SDA073147R1

E4.2H 3200 Ekip G Touch LSIG 4p WMP

1SDA073146R1
1SDA073146R1

E4.2H 3200 Ekip Touch LSIG 4p WMP

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top