1SDA074108R1 ABB Kit F Sup E6.2 W FP 4p/f 4pcs INST

1SDA074108R1
Број на дел:1SDA074108R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA074108R1
Податоци:1SDA074108R1
Опис:Kit F Sup E6.2 W FP 4p/f 4pcs INST
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA074108R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SDA074108R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

Kit F Sup E6.2 W FP 4p/f 4pcs INST
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA074108R1 Акции1SDA074108R1 Цена1SDA074108R1 Индустриска автоматизација
1SDA074108R1 Компоненти1SDA074108R1 ИнвентарДобавувач 1SDA074108R1
Нарачајте 1SDA074108R1 онлајнПрашање 1SDA074108R11SDA074108R1 Слика
{{слика1SDA074108R1 PDF1SDA074108R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA074108R1Купи 1SDA074108R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 3084
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA074107R1
1SDA074107R1

Kit F Sup E6.2 W FP 4pcs INST

1SDA074106R1
1SDA074106R1

Kit F Sup E6.2 W FP 3pcs INST

1SDA074105R1
1SDA074105R1

Kit F Inf E4.2 W FP 4pcs

1SDA074104R1
1SDA074104R1

Kit F Inf E4.2 W FP 3pcs

1SDA074103R1
1SDA074103R1

Kit F Sup E4.2 W FP 4pcs

1SDA074102R1
1SDA074102R1

Kit F Sup E4.2 W FP 3pcs

1SDA074101R1
1SDA074101R1

Kit F Inf E4.2 W FP 4pcs INST

1SDA074100R1
1SDA074100R1

Kit F Inf E4.2 W FP 3pcs INST

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top