1SDA074126R1 ABB Kit F Sup E4.2 F 3pcs INST

1SDA074126R1
Број на дел:1SDA074126R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA074126R1
Податоци:1SDA074126R1
Опис:Kit F Sup E4.2 F 3pcs INST
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA074126R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SDA074126R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

Kit F Sup E4.2 F 3pcs INST
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA074126R1 Акции1SDA074126R1 Цена1SDA074126R1 Индустриска автоматизација
1SDA074126R1 Компоненти1SDA074126R1 ИнвентарДобавувач 1SDA074126R1
Нарачајте 1SDA074126R1 онлајнПрашање 1SDA074126R11SDA074126R1 Слика
{{слика1SDA074126R1 PDF1SDA074126R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA074126R1Купи 1SDA074126R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 10380
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA074125R1
1SDA074125R1

Kit F Inf E2.2 F 4pcs

1SDA074124R1
1SDA074124R1

Kit F Inf E2.2 F 3pcs

1SDA074123R1
1SDA074123R1

Kit F Sup E2.2 F 4pcs

1SDA074122R1
1SDA074122R1

Kit F Sup E2.2 F 3pcs

1SDA074121R1
1SDA074121R1

Kit F Inf E2.2 F 4pcs INST

1SDA074120R1
1SDA074120R1

KIT F INF E2.2 F 3PCS INST

1SDA074119R1
1SDA074119R1

Kit F Sup E2.2 F 4pcs INST

1SDA074118R1
1SDA074118R1

KIT F SUP E2.2 F 3PCS INST

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top