1SDA074188R1 ABB EKIP MEASURING E4.2

1SDA074188R1
Број на дел:1SDA074188R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA074188R1
Податоци:1SDA074188R1
Опис:EKIP MEASURING E4.2
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA074188R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SDA074188R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

EKIP MEASURING INTENAL MODULE OF MEASURING E4.2
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA074188R1 Акции1SDA074188R1 Цена1SDA074188R1 Индустриска автоматизација
1SDA074188R1 Компоненти1SDA074188R1 ИнвентарДобавувач 1SDA074188R1
Нарачајте 1SDA074188R1 онлајнПрашање 1SDA074188R11SDA074188R1 Слика
{{слика1SDA074188R1 PDF1SDA074188R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA074188R1Купи 1SDA074188R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 9750
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA074187R1
1SDA074187R1

EKIP MEASURING PRO E2.2

1SDA074185R1
1SDA074185R1

EKIP MEASURING PRO E1.2

1SDA074183R1
1SDA074183R1

EKIP SYNCHROCHECK E1.2..E6.2-Tmax XT

1SDA074173R1
1SDA074173R1

EKIP SUPPLY 24-48VDC E1.2..E6.2-Tmax XT

1SDA074172R1
1SDA074172R1

EKIP SUPPLY 110-240VAC/DC E1.2..E6.2-XT

1SDA074171R1
1SDA074171R1

EKIP 10K E1.2..E6.2-Tmax XT

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top