1SDA074361R1 ABB E2.2MT 2500 MP 4p Earth DOWN

1SDA074361R1
Број на дел:1SDA074361R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA074361R1
Податоци:1SDA074361R1
Опис:E2.2MT 2500 MP 4p Earth DOWN
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA074361R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SDA074361R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

E2.2MT 2500 MP 4p Earth DOWN
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA074361R1 Акции1SDA074361R1 Цена1SDA074361R1 Индустриска автоматизација
1SDA074361R1 Компоненти1SDA074361R1 ИнвентарДобавувач 1SDA074361R1
Нарачајте 1SDA074361R1 онлајнПрашање 1SDA074361R11SDA074361R1 Слика
{{слика1SDA074361R1 PDF1SDA074361R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA074361R1Купи 1SDA074361R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 4339
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA074360R1
1SDA074360R1

E2.2MT 2500 MP 3p Earth DOWN

1SDA074359R1
1SDA074359R1

E6.2MT 6300 MP 4p Earth UP

1SDA074358R1
1SDA074358R1

E6.2MT 6300 MP 3p Earth UP

1SDA074357R1
1SDA074357R1

E4.2MT 4000 MP 4p Earth UP

1SDA074356R1
1SDA074356R1

E4.2MT 4000 MP 3p Earth UP

1SDA074355R1
1SDA074355R1

E2.2MT 2500 MP 4p Earth UP

1SDA074354R1
1SDA074354R1

E2.2MT 2500 MP 3p Earth UP

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top