1SDA074794R1 ABB XT2H 125 TMF 40-400 3p F F UL/CSA

1SDA074794R1
Број на дел:1SDA074794R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA074794R1
Податоци:1SDA074794R1
Опис:XT2H 125 TMF 40-400 3p F F UL/CSA
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA074794R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SDA074794R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

C.BREAKER TMAX XT2H 125 UL/CSA FIXED THREE-POLE WITH FRONT TERMINALS AND THERMOMAGNETIC RELEASE TMF R 40-400 A
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA074794R1 Акции1SDA074794R1 Цена1SDA074794R1 Индустриска автоматизација
1SDA074794R1 Компоненти1SDA074794R1 ИнвентарДобавувач 1SDA074794R1
Нарачајте 1SDA074794R1 онлајнПрашање 1SDA074794R11SDA074794R1 Слика
{{слика1SDA074794R1 PDF1SDA074794R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA074794R1Купи 1SDA074794R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 5956
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA074793R1
1SDA074793R1

XT2H 125 TMF 35-400 3p F F UL/CSA

1SDA074792R1
1SDA074792R1

XT2H 125 TMF 30-400 3p F F UL/CSA

1SDA074791R1
1SDA074791R1

XT2H 125 TMF 25-400 3p F F UL/CSA

1SDA074790R1
1SDA074790R1

XT2H 125 TMF 20-400 3p F F UL/CSA

1SDA074789R1
1SDA074789R1

XT2H 125 TMF 15-400 3p F F UL/CSA

1SDA074788R1
1SDA074788R1

XT2S 125 TMA 125-625..1250 4p FF UL/CSA

1SDA074787R1
1SDA074787R1

XT2S 125 TMA 110-550..1100 4p F F UL/CSA

1SDA074786R1
1SDA074786R1

XT2S 125 TMA 100-500..1000 4p F F UL/CSA

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top