1SDA075521R1
Број на дел:1SDA075521R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA075521R1
Податоци:1SDA075521R1
Опис:
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA075521R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен

ABB 1SDA075521R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA075521R1 Акции1SDA075521R1 Цена1SDA075521R1 Индустриска автоматизација
1SDA075521R1 Компоненти1SDA075521R1 ИнвентарДобавувач 1SDA075521R1
Нарачајте 1SDA075521R1 онлајнПрашање 1SDA075521R11SDA075521R1 Слика
{{слика1SDA075521R1 PDF1SDA075521R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA075521R1Купи 1SDA075521R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 7714
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA075520R1
1SDA075520R1

XT4L 250 Ekip LSIG In=40A 4p F F UL/CSA

1SDA075518R1
1SDA075518R1

XT4L 250 Ekip LSIG In=225A 3p F F UL/CSA

1SDA075517R1
1SDA075517R1

XT4L 250 Ekip LSIG In=150A 3p F F UL/CSA

1SDA075515R1
1SDA075515R1

XT4L 250 Ekip LSIG In=60A 3p F F UL/CSA

1SDA075514R1
1SDA075514R1

XT4L 250 Ekip LSIG In=40A 3p F F UL/CSA

1SDA075513R1
1SDA075513R1

XT4H 250 Ekip LSIG In=250A 4p F F UL/CSA

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top