1SDA075851R1 ABB KIT FC CuAl 14-1/0 AWG XT3 6pcs UL/CSA

1SDA075851R1
Број на дел:1SDA075851R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA075851R1
Податоци:1SDA075851R1
Опис:KIT FC CuAl 14-1/0 AWG XT3 6pcs UL/CSA
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA075851R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SDA075851R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA075851R1 Акции1SDA075851R1 Цена1SDA075851R1 Индустриска автоматизација
1SDA075851R1 Компоненти1SDA075851R1 ИнвентарДобавувач 1SDA075851R1
Нарачајте 1SDA075851R1 онлајнПрашање 1SDA075851R11SDA075851R1 Слика
{{слика1SDA075851R1 PDF1SDA075851R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA075851R1Купи 1SDA075851R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 8064
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA075850R1
1SDA075850R1

KIT FC CuAl 14-1/0 AWG XT3 4pcs UL/CSAKI

1SDA075849R1
1SDA075849R1

KIT FC CuAl 14-1/0 AWG XT3 3pcs UL/CSA

1SDA075844R1
1SDA075844R1

KIT FC CuAl 14-1/0 AWG XT2 8pcs UL/CSA

1SDA075843R1
1SDA075843R1

KIT FC CuAl 14-1/0 AWG XT2 6pcs UL/CSA

1SDA075842R1
1SDA075842R1

KIT FC CuAl 14-1/0 AWG XT2 4pcs UL/CSA

1SDA075841R1
1SDA075841R1

KIT FC CuAl 14-1/0 AWG XT2 3pcs UL/CSA

1SDA075838R1
1SDA075838R1

KIT FC CuAl 10-2/0 AWG XT1 4pcs UL/CSA

1SDA075837R1
1SDA075837R1

KIT FC CuAl 10-2/0 AWG XT1 3pcs UL/CSA

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top