1SDA077120R1 ABB E1.2S-A 400 Ekip Dip LSIG 3p WMP

1SDA077120R1
Број на дел:1SDA077120R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA077120R1
Податоци:1SDA077120R1
Опис:E1.2S-A 400 Ekip Dip LSIG 3p WMP
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA077120R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SDA077120R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

MOVING PART FOR C.BREAKER SACE EMAX2 E1.2S-A 400 UL THREE-POLE WITH SOLID-STATE RELEASE IN AC EKIP/DIP-LSIG R 400 FITTED WITH: 4 AUXILIARY CONTACT AND C.BREAKER IN POSITION OPEN-CLOSED
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA077120R1 Акции1SDA077120R1 Цена1SDA077120R1 Индустриска автоматизација
1SDA077120R1 Компоненти1SDA077120R1 ИнвентарДобавувач 1SDA077120R1
Нарачајте 1SDA077120R1 онлајнПрашање 1SDA077120R11SDA077120R1 Слика
{{слика1SDA077120R1 PDF1SDA077120R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA077120R1Купи 1SDA077120R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 7731
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA077119R1
1SDA077119R1

E1.2S-A 400 Ekip Dip LSI 3p WMP

1SDA077118R1
1SDA077118R1

E1.2S-A 400 Ekip Dip LI 3p WMP

1SDA077117R1
1SDA077117R1

E1.2S-A 250 Ekip G Hi-Touch LSIG 3p WMP

1SDA077116R1
1SDA077116R1

E1.2S-A 250 Ekip Hi-Touch LSIG 3p WMP

1SDA077115R1
1SDA077115R1

E1.2S-A 250 Ekip Hi-Touch LSI 3p WMP

1SDA077114R1
1SDA077114R1

E1.2S-A 250 Ekip G Touch LSIG 3p WMP

1SDA077112R1
1SDA077112R1

E1.2S-A 250 Ekip Touch LSI 3p WMP

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top